HAKKIMIZDA

Kuzusan, 1978 yılından beri sadece peynir üreterek tüketicilerini kaliteli ve lezzetli peynirlerle buluşturmaktadır.

Bugün Balıkesir- İvrindi Yolu Kanlıkavak mevkiinde fabrikasında toplam 2.000 m2’lik alanda, günlük 50 ton süt işleme kapasitesine sahiptir.

Kuzusan, uluslararası standartlarda üretim yapabilmek adına yatırımlarına devam etmektedir. 2015 yılından itibaren beyaz peynirde tam otomasyon sistemine geçen şirket, diğer peynir türlerinde de tam otomasyona geçmek için çalışmalarına devam etmektedir.

 

NEDEN KUZUSAN?

 

Kuzusan’ın lezzetinin sırrı yarım asırlık deneyiminden ve sadece peynir üretimine odaklanmasından gelir. Kuzusan’ın kendine has lezzetinin nedeni ise, peynir üretiminde kullandığı sütün kalitesi, miktarı ve peyniri üretim tekniğidir.

En kaliteli sütlerden sadece peynir üretmekte olan Kuzusan, peynir üretiminde kullandığı süt oranı da çok yüksektir.

 

NEDEN KUZUSAN?

 

Türkiye’de 1. kalite sütler önce UHT süt üretiminde değerlendirilirken, 2. kalite sütler peynir üretiminde değerlendirilir. Kuzusan Peynir olarak, oldukça hassas ve yaşayan bir ürün olan peynirin kaliteli ve lezzetli olması için sadece özenle tedarik ettiğimiz 1. kalite sütleri kullanıyoruz. Uzmanı olduğumuz işi uzun yıllardır başarı ile yapmamızın ve “Kaliteli ham maddeden kaliteli ürün üretilir” felsefesini yarım asrı aşkın süredir yaşatmamızın sırrı bu.

 

“En iyi kalite için

geleneksel şekilde üretilmiştir“

Tüm hakları Kuzusan Süt Ürünlerine aittir.2016

İzin görsel ve yazı kullanımı yasaktır.

Aksi durumlarda hukuki işlem başlatılacaktır.

 

Kurumsal Satış Ofisi: UNIVERSAL A.Ş. Çamceşme Mah. Aydınlı Cad. Ataman Karina
B2-67 34899 Pendik / İstanbul / Turkey
Tel: 0 (216) 290 24 13